КОМПАНІЯ З ІСТОРІЄЮ

Історія Fargotex групи починається в 1999 році в Ломжа. Завдяки довірі наших клієнтів, ми постійно розвиваємося і в даний час, ми маємо в нашому розпорядженні розширений логістичний бек-офіс. Його створення стало можливим завдяки відданості нашої команди. Протягом багатьох років, ми мали задоволення співпрацювати з чудовими людьми, які є і професійними, і пристрасними до своєї галузі

МИ КОМАНДА!

Józef Kosiorek

Голова правління

Успіх Fargotex Group є результатом колективних зусиль. Ми робимо наше бачення - на основі спільних цінностей - реальністю.

-->

ТКАНИНИ, ЯКИМ ВАРТО ДОВІРЯТИ

СТАНДАРТ OEKO-TEX® 100

Продукти з позначкою Oeko-Tex® вільні від небезпечних речовин, таких як: важкі метали, формальдегіди, хлоровані феноли, хлорорганічні носії, сполуки олова, алергенні барвники, заборонені азобарвники (вивільняють канцерогенні аріламіни) і т.д., які б могли становити загрозу для здоров'я людини. Oeko-Tex® Standard 100 виключає використання діметілфумарату в якості біологічно активної речовини [основною метою використання DMF (CAS-Nr. 624-49-7) є перешкоджання розвитку цвілі, але з'єднання має сильний алергенний ефект]. Піклуючись про здоров'я наших Клієнтів, критерії включають в себе такі параметри, як: високий стійкість забарвлення і сприятливий рівень рН для шкіри.

СИЛЬНА КОНЦЕПЦІЯ БЕЗПЕКИ

Стандарт якості Oeko-Tex® надається незалежними науково-дослідними інститутами, які застосовуються єдині критерії та методи дослідження, звертаючи особливу увагу на більш ніж 100 параметрів, важливих для здоров'я наших Клієнтів. Додатково до проведення досліджень і надання сертифікатів, інститути проводять регулярні інспекції та контроль за сертифікованою продукцією.

ХОРОШИЙ ЗНАК

Тканини з стандартом Oeko-Tex 100 відповідають суворим людино-екологічним критеріям. Чим більший контакт між шкірою людини і продуктом, тим жорсткіші критерії застосовуються - це те, на що ви можете покластися.

СЕРТИФІКАТИ

НАГОРОДИ

2016

MTP Gold Medal

Нагорода за Novel

Diamond of the Furniture Industry

Нагорода за Sofia – Magic Home Collection

2015

Business Fair Play

Чесна бізнес гра

MTP Gold Medal

Нагорода за Stone – Magic Home Collection

Meble Plus - Produkt 2015

Нагорода за Cameleon – Magic Home Collection

European Medal

Нагорода за Magic Home Collection

2014

Business Fair Play

Чесна бізнес гра

European Medal

Нагорода за Magic Home Collection

Diamond of the Furniture Industry

Нагорода за Porto – Magic Home Collection

2013

Ambassador of Polish Economy

Нагорода для компанії Fargotex в категорії іноземний бізнес-партнер

Business Fair Play

Чесна бізнес гра

ПРЕС-РЕЛІЗ

Компанія Fargotex Sp. z o.o. була заснована в 1999 р. З 2014 р., Fargotex Група об'єднує 3 торгові марки: Fargotex Furniture Fabrics - оббивні тканини, дизайн тканини Cosmonova  - декоративні тканини, а також Cosmonova контракт - продукція для галузі HoReCa. Розвиток компанії став результатом створення Cosmonova Studio, для дизайнерів інтер'єру. В широкій пропозиції продуктів, найвідоміша лінія тканин є Magic Home Collection, що є легко очисною тканиною.