ІННОВАЦІЙНІ ТКАНИНИ MAGIC HOME

ЧИСТОТА ТКАНИН, ЩО ТРИВАЄ ПРОТЯГОМ БАГАТЬОХ РОКІВ

Унікальність тканин колекції Magic Home є ефектом нашої повсякденної роботи. Вони не тільки встановлюють тенденції, але і надихають уяву. Magic Home це зона, що вільна від постійних плям. Завдяки Easy Clean і обробці Easy Life, тканини залишаються чистими протягом тривалого часу. Ви можете перестати турбуватися і випити келих вина з друзями, провести розслаблюючий вечір з чашкою кави, безтурботно грати з вашою дитиною, або ви навіть можете їсти шоколадний крем.

Плями зникають чарівним чином! Оберіть тканини з Magic Home Collection і насолоджуйтесь комфортом без плям.

З НАМИ ВАРТО СПІВПРАЦЮВАТИ

ДОСТАВКА ЗА 24 ГОДИНИ!

Своєчасні поставки є основою успішної співпраці. Саме тому ми робимо все можливе, щоб виконувати стандартні замовлення по всій Україні протягом 24 годин.

ЗАМОВЛЕННЯ ПОЧИНАЮЧИ від 0,5 м.п.

Ми ставимося до кожного замовлення індивідуально, так як задоволеність Клієнтів це нашим пріоритет.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Люди є найбільш важливою цінністю нашої компанії. Саме тому наші Клієнти можуть розраховувати на наш професіоналізм і підтримку на кожному етапі співробітництва. Відділ продажу Fargotex Group Україна створено командою, чий досвід і пристрасть до дизайну інтер'єру дають змогу їм відповідати всім вашим очікуванням.

ДОСТУПНІСТЬ ЧЕРЕЗ ПОШУК

Наша студія Comsonova, що розташована у Києві є місцем натхнення як для дизайнерів так і для любителів дизайну інтер'єру.

НОВІТНІ ТЕНДЕНЦІЇ

СВІТ НАТХНЕННЯ

Успіх наших продуктів обумовлений не тільки нашою повсякденною роботою, а й спостереженнями ринку. Ми розуміємо, що дуже важливо шукати нові шляхи розвитку, і через цей факт ми постійно подорожуємо по всьому світу для того, щоб отримати вигоду з того, що він може запропонувати.

Часті подорожі є нескінченним джерелом натхнення. Кожна колекція створена з особливою ретельністю і відповідно до новітніх тенденцій

COSMONOVA

Cosmonova Design Fabric це колекції, що розроблені з ентузіазмом і рішучістю, аби вони гармоніювали з кожною концепцією та створювали світ, повний емоцій. Вона також являє собою джерело численних натхнень та нескінченних можливостей розташування.

ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО ЗРАЗКІВ

ТЕХНОЛОГІЧНІ РІШЕННЯ

Наші Клієнти мають особливі потреби і форма, в якій тканини представлені сильно впливає на бачення їх можливих застосувань. Так як ми виробляємо наші власні зразки, ми можемо забезпечити наших Клієнтів широким спектром інструментів, що роблять їх щоденну роботу легшою і дозволяють представити наші колекції в найкращому вигляді.

МАГНЕТИЧНІ ТОРГОВІ ПРИМІЩЕННЯ

МАТЕРІАЛИ

Успіх і задоволення наших Клієнтів має велике значення для нас. Таким чином, ми розробили комунікаційну стратегію маркетингу, яка спрямована на активізацію продажів завдяки системі допоміжних матеріалів, розміщених в магазинах нашого Партнера.

ПЕРЕВАГИ ЗАХОДІВ

Ми підтримуємо наших співробітників, надаючи їм інструменти для створення інтересу серед Клієнтів, і ми підвищуємо їх обізнаність про продукцію, що вони пропонують. Крім того, ми обираємо відповідні однакові матеріали для того, щоб поліпшити видимість бренду всередині магазину.

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

Люди є найбільш важливою цінністю нашої компанії. Саме тому наші Клієнти можуть розраховувати на наш професіоналізм і підтримку на кожному етапі співробітництва. Відділ продажу Fargotex Group Україна створено командою, чий досвід і пристрасть до дизайну інтер'єру дають змогу їм відповідати всім вашим очікуванням.

ПРОФЕСІЙНА ДОПОМОГА

Cosmonova Studio у Києві була створена для дизайнерів інтер'єру. Це місце, де вони мають доступ до всіх необхідних інструментів, що роблять їх роботу з тканинами легше. Вона також є джерелом численних натхнень, дозволяючи створювати унікальні інтер'єри.

ШВЕЙНІ ПОСЛУГИ

Завдяки нашим спеціалізованим майстерням, ми можемо коригувати нашу продукцію відповідно до очікувань наших Клієнтів. Навіть найвимогливіші проекти не проблема для нас. Ми тут, щоб здійснити мрії наших Клієнтів.